Twój klub Wszystko czego szukasz, pod jednym lepszym adresem.

 

Masz wiele powodów, by być z nami!

Lepszy Klub? (NAJ)lepsza kadra! Doświadczeni i wykwalifikowani trenerzy CrossFit level 1, CrossFit Weightlifting, CrossFit Kids, Kettlebell Hardstyle. Świeże, nowoczesne wnętrze, profesjonalny sprzęt. Lepszy klub to atmosfera, to miejsce spotkań ludzi aktywnych, którzy walczą(!) by stać się szybszymi, sprawniejszymi, silniejszymi, zdrowszymi, lepszymi ludźmi.

Zdjęcia mówią same za siebie. Koniec z improwizowaną siłownią. Koniec z maszynami do ćwiczeń! U nas za Twój prawidłowy rozwój odpowiada czuwający nad zajęciami trener!
Czas na drążki, poręcze, ławki, kettle, sztangi, ergometry, kegi, kule, piłki, rollery, czas na TRENING!

Przyszła pora na budowę kondycji, na gimnastykę, podnoszenie ciężarów, na sport! Będziesz dźwigać, rzucać, biegać, skakać, łapać, cieszyć się sukcesami! My będziemy monitorować Twoje wyniki i zaskakiwać Cię nowymi wyzwaniami! Nie bój się o to czy dasz radę. Dasz! Każdy trening jest tak zaprogramowany, aby obok siebie mogli ćwiczyć zawodnicy i amatorzy.

W Lepszym Klubie wiemy, jak osiągnąć cele które sobie stawiasz.

Ciężko to sobie wyobrazić? Masz rację. Ale nie myśl nad tym, zadzwoń i wpadnij do nas w najbliższą środę! 🙂

Nie trać czasu, sprawdź się, sprawdź nas!

Gotowy?

Wyzwól w sobie energię i stań się lepszym sobą!!! 19/01/2015 – 31/01/2015 Zapisz się do końca stycznia i odbierz TYDZIEŃ treningów ZA DARMO! Code: BEASTMODEDOŁĄCZ DO NAS!